بهترین نرم افزار آموزش سازگاری LMS برای آموزش شرکتی

نرم افزار آموزش سازگاری مناسب LMS می تواند به شما در افزایش مشارکت کارکنان و کاهش خطرات کمک کند. بیایید با خود روبرو شویم ، بیشتر کارکنان ترجیح می دهند از یک کانال ریشه استفاده کنند تا در یک ارائه مطابقت دیگر بنشینند. دومی که آنها “اجباری” می شنوند ، از نظر ذهنی بررسی می کنند. این به این دلیل است که آموزش رعایت کارکنان رپ بدی می گیرد. این مترادف با کتابچه های راهنمای طولانی و سخنرانی های خسته کننده است ، البته چند فیلم آموزشی ایمنی قدیمی نیز در ترکیب قرار داده شده است. با این حال ، انتقال آنلاین دوره های آموزشی انطباق می تواند راه را تغییر دهد زیرا به شما امکان می دهد یک استراتژی یادگیرنده محور برای نیروی کار راه دور خود راه اندازی کنید.

بنابراین ، چگونه بهترین LMS را برای مطابقت پیدا می کنید ؟ خوب ، می توانید یک جستجوی آنلاین انجام دهید و از صفحات بیشماری محصول دیدن کنید. یا می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در لیست جدید راه حلهای LMS Training Compliance Training Top ما بدست آورید. این سیستم دارای تمام سیستم های آموزشی مطابقت پیشرو است که دارای نکات برجسته و گزینه های قیمت گذاری برجسته است. چرا در وقت خود صرفه جویی نمی کنید و از بررسی و بررسی فروشنده صرف نظر نمی کنید؟ قبل از اینکه بهترین LMS را برای آموزش رعایت قوانین نشان دهیم ، بیایید برخی از ملزومات خرید را مرور کنیم.

لیست نرم افزارهای آموزش LMS با رعایت اصول آموزش eLearning Industry را به آدرس زیر بررسی کنید:

 • تمرکز خود را بر LMS های آموزش انطباق با بودجه شما بگذارید
 • ویژگیهای آموزشی LMS مربوط به این مورد را در مورد موارد استفاده بررسی کنید
 • ارزیابی LMS را برای به دست آوردن ارزش برتر برای پول ارزیابی کنید
 • راه حل های LMS را برای آموزش انطباق با یکدیگر مقایسه کنید
 • LMS مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید

در این لیست برتر ، ما بهترین سیستم های مدیریت یادگیری را برای آموزش انطباق جمع آوری کرده ایم. اگر به دنبال LMS های آموزشی شرکت های مختلف هستید ، می توانید فهرست کامل ما را بررسی کنید.

در اینجا لیست بسترهای آموزشی LMS برتر مطابقت صنعت eLearning آمده است

آموزش انطباق با نرم افزار LMS برای استفاده برای نیروی کار شما

اگر شما جزء برترین نرم افزارهای آموزش سازگاری LMS برای سال 2020 هستید ، با خیال راحت این نشان را به وب سایت خود اضافه کنید!

راه حل ایده آل LMS را برای نیازهای آموزشی مطابقت خود کشف کنید
برای مقایسه ابزارهای برتر LMS و ویژگی های آنها به دایرکتوری ما مراجعه کنید. با بررسی رتبه بندی ها و نظرات ، در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید!

معیارهایی که تعیین می کرد کدام شرکت های LMS این لیست را تهیه کرده اند چیست؟

کارشناسان LMS شناخته شده جهانی ، از جمله C. Pappas و تیم تحریریه ما ، صلاحیت هر فروشنده و محتوای منتشر شده مربوطه (مقاله ، کتاب الکترونیکی ، وبینار) را به طور کامل بررسی کردند. کمیته ما بهترین نرم افزار آموزش انطباق LMS را بر اساس 9 معیار زیر رتبه بندی کرد:

 • پشتیبانی مشتری
 • تجربه ی مشتری
 • ویژگی های نرم افزار
 • نوآوری نرم افزاری
 • نظرات مشتریان
 • پتانسیل رشد اقتصادی
 • حفظ مشتری شرکت
 • گردش کارکنان
 • مسئولیت اجتماعی شرکت

پس از بررسی لیست ، اطمینان حاصل کنید که نکات ما را در مورد مواردی که هنگام انتخاب ابزار آموزش LMS برای رعایت رعایت می کنید باید مطالعه کنید.

انتشار کتاب: راهنمای خرید LMS آموزش مطابقت با LMS

انتشار کتاب الکترونیکی
Compliance Training LMS راهنمای خریدار
دریابید که چگونه می توانید LMS آموزش انطباق را بدون صرفنظر از بودجه خود در محل کار خود اجرا کنید.

مزایای آموزش انطباق آنلاین برای سازمان شما

هر سازمانی نیاز به آموزش رعایت م complianceثر برای به حداقل رساندن خطرات و ایمن نگه داشتن کارکنان در محل کار دارد ، صرف نظر از اندازه یا بخش کارکنان. همچنین این اطمینان را می دهد که اگر سوابق حسابرسی و توسعه مورد بررسی قرار گرفته باشد ، در صورت ممیزی ، مرتب هستید. به عنوان مثال ، می توانید ثابت کنید که هر کارمند آموزش مناسب را دیده است و قوانین محلی را درک می کند. اما این تازه آغاز کار است. سرمایه گذاری در آموزش انطباق نرم افزار LMS می تواند مزایای زیادی را برای نتیجه نهایی شما به ارمغان بیاورد.

کاهش گردش کارکنان

به لطف آموزش موثر پیروی از کارکنان ، مجریان برتر بیشتر در جای خود باقی می مانند. آنها می دانند که شما بهترین منافع خود را در نظر دارید و ایمنی حین کار را در اولویت قرار می دهید. به عنوان مثال ، شما به صورت آنلاین آموزش بهداشت و ایمنی را ارائه می دهید تا به آنها در جلوگیری از خطرات محل کار کمک کنید. راه حل های مناسب آموزش انطباق همچنین از حوادثی که باعث غیبت طولانی مدت می شوند جلوگیری می کند ، مانند صدمات ناشی از لغزش و افتادن که منجر به ماندن در بیمارستان و توانبخشی می شود.

پل عملکرد شکاف

اکثر کارکنان قانون شکن طبیعی نیستند. در حقیقت ، آنها معمولاً از عادات یا رفتارهای منفی که منجر به نقض رعایت قوانین می شود بی اطلاع هستند. یکی از مزایای آموزش انطباق این است که می توانید نقاط مشترک درد را شناسایی کنید. اما کارکنان هنوز این فرصت را دارند که شکاف های شخصی مربوط به وظایف شغلی خود را ارزیابی کنند.

شهرت برند خود را افزایش دهید

ترجیحات مشتریان نشان می دهد که آنها دوست دارند با شرکت هایی تجارت کنند که همه چیز را در سطح بالا نگه می دارند. در مورد نامزدهای شغلی نیز همین امر صادق است. به این ترتیب ، آموزش اخلاق و انطباق می تواند به شما در ایجاد اعتبار و بهبود نمایندگی برند شما کمک کند ، زیرا کارکنان می دانند چگونه سیاست های شرکت را اجرا کرده و خطرات را در محل کار کاهش دهند .

کاهش هزینه های تجاری

آموزش انطباق آنلاین مقرون به صرفه تر است زیرا هزینه های سفر و مواد چاپی را حذف می کند. ناگفته نماند ، هزینه مربی و اجاره سایت. همچنین زمان نشستن تمرین و هزینه های حقوق و دستمزد L & D را کاهش می دهد. در نهایت ، آموزش انطباق نرم افزار LMS می تواند به شما در کاهش حق بیمه و مطالبات کمپ کارگران کمک کند.

هنگام انتخاب بهترین نرم افزار آموزش سازگاری LMS چه نکاتی را باید در نظر بگیرید

مهمتر از همه ، یافتن آموزش مطابقت ایده آل LMS مستلزم تجزیه و تحلیل داخلی است. شما باید انتظارات و مهارت های تیم خود را بسنجید و همچنین یک برگه هزینه دقیق محاسبه کنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید. هنگام انتخاب بهترین نرم افزار آموزش انطباق LMS برای سازمان خود ، موارد زیر را باید در نظر داشته باشید:

تجربه تکنیکی تیم

آیا تیم شما قبلاً با سیستم های مدیریت یادگیری برای مطابقت آشنا است؟ آیا آنها راه خود را در مورد ابزار نویسندگی می دانند؟ نرم افزارها و برنامه های دیگر که برای تجارت شما حیاتی هستند چطور؟ شما باید تخصص فنی کارکنان خود را ارزیابی کنید تا بهترین آموزش رعایت LMS را پیدا کنید. در مراحل اولیه بازخورد آنها را بخواهید. به عنوان مثال ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها را انجام دهید تا ببینید چقدر از فناوری مطلع هستند.

جعبه ابزار یادگیری الکترونیکی فعلی

در نهایت ، شما به یک سیستم مدیریت یادگیری آموزش انطباق نیاز دارید که با ابزارهای موجود شما سازگار باشد. به عنوان مثال ، از فرمت و مشخصات فنی مشابه نرم افزار نویسندگی eLearning شما پشتیبانی می کند. یا شاید ارائه یکپارچه سازی کنفرانس وب برای نیازهای آموزشی آنلاین شما ضروری باشد. این یکی دیگر از دلایلی است که می توانید از تیم خود نظر بگیرید زیرا آنها می دانند چه ابزارهایی دارید و می توانند تعارضات احتمالی را برجسته کنند.

بودجه آموزش انطباق و بازه زمانی

بودجه واقع بینانه برای بهترین بستر سازگاری LMS چگونه است؟ و چقدر سریع به اجرای استراتژی آموزش پیروی جدید نیاز دارید؟ شما همیشه باید یک چارچوب زمانی و مبلغی را که قرار است در RFP نرم افزار آموزش انطباق صرف کنید در نظر بگیرید زیرا به شما کمک می کند سیستم هایی را پیدا کنید که همه انتظارات شما را برآورده کند. به عنوان مثال ، شما باید نرم افزار جدید خود را قبل از اعمال مقررات خاص راه اندازی کنید. علاوه بر این ، باید در محدوده قیمت شما باشد و شامل کلیه خدمات پشتیبانی ضروری باشد.

Must-Have Compliance Training ویژگی های LMS

لیستی از تمام ویژگی های LMS ایجاد کنید که بدون آنها نمی توانید انجام دهید. در حالت ایده آل ، این ویژگی ها باید دارای 2 معیار باشند. آنها باید به شما کمک کنند تا بهترین ارزش را برای پول خود بدست آورید و به اهداف آموزشی پیروی کنید. مشارکت کارکنان یکی دیگر از عوامل مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد. برای مثال ، LMS جدید شما باید موبایل سازگار باشد تا موانع دسترسی را برطرف کند.

اهداف و اهداف را قبل از تصمیم گیری پیروی از آموزش پیروی از نرم افزار LMS تعریف کنید

یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری ، اهداف آموزش انطباق شما است. در نهایت ، شما باید تعیین کنید که چگونه LMS برتر برای آموزش انطباق با استراتژی شما مطابقت دارد ، و همچنین نتایج مورد نیاز برای سرمایه گذاری. پس از همه ، شما باید بر اهداف قابل اندازه گیری تمرکز کنید تا یک پرونده تجاری موفق ایجاد کنید. این نکات می تواند به شما کمک کند تا قبل از خرید LMS جدید خود برای رعایت موارد ، اهداف آموزشی آنلاین خود را به وضوح تعریف کنید.

خطرات انطباق فعلی را ارزیابی کنید

ارزیابی ریسک اولویت اصلی است. شما باید خطرات احتمالی و عادات منفی را مشخص کنید تا با محتوای آموزشی انطباق شخصی ، هدف گذاری کنید . همچنین ارزیابی مجدد سیاست های شرکت عاقلانه است ، فقط برای اطمینان از اینکه آنها همچنان با اهداف و اهداف شما مطابقت دارند. به عنوان مثال ، شما پروتکل های جدیدی دارید که کارکنان باید از آنها مطلع باشند. یا سیاستهای ایمنی فعلی شما مقررات محلی را تضعیف می کند.

تعیین کنید که چگونه خطرات با عملکرد کارکنان ارتباط دارد

در مرحله بعد ، باید نحوه ارتباط این خطرات با عملکرد دنیای واقعی را تعیین کنید. یعنی ، وظایف ، مسئولیت ها و وظایف شغلی کارکنان. به عنوان مثال ، کارکنان انبار باید بدانند که کدام تجهیزات ایمنی را بپوشند. یا نحوه کار با ماشین آلات سنگین بدون ایجاد صدمه فاجعه بار. این خطرات چگونه به وظایف روزانه آنها وابسته است؟ و در آموزش رعایت آنلاین باید به کدام مهارت ها یا رفتارها توجه کنید؟

انجام یک TNA برای شناسایی شکاف های پنهان

تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی به شما امکان می دهد نقاط درد پنهان را در استراتژی خود مشخص کنید. گزارش های تجاری ، معیارهای LMS و داده های نظرسنجی کارکنان را ارزیابی کنید تا به دنبال شکاف باشید. برای توضیح ، تیم خدمات مشتری شما از آمار تکمیل گواهینامه پایینی برخوردار است. برای اطلاع از علت ، بازخورد آنها را دریافت کنید. آیا دوره خیلی طولانی است یا خسته کننده؟ آیا موضوعات آموزشی مازاد بر رعایت اصول را پوشش می دهد ؟ آیا آنها قادر به دیدن مزایای عملی نیستند؟

کدام مشاغل می توانند از نرم افزار آموزش سازگاری LMS بهره مند شوند؟

هر شرکتی برای آموزش رعایت نیاز به LMS قوی دارد . با این حال ، برخی از علائم گویای آن وجود دارد که شما باید سریع توسعه محتوای آموزش انطباق را دنبال کنید. به خصوص اگر می خواهید از تخلفات پرهزینه جلوگیری کنید و همه را در محل کار ایمن نگه دارید. در اینجا چند پرچم قرمز وجود دارد که متخصصان L&D باید به دنبال آنها باشند.

افزایش نقض انطباق

یکی از واضح ترین علائم هشدار دهنده افزایش نقض قوانین است. ممکن است در یک بخش متمرکز باشد یا ممکن است یک موضوع در سراسر شرکت باشد. معمولاً مقصر منابع آموزش انطباق غیر مctiveثر هستند که باعث اضافه بار شناختی می شوند. حتی ممکن است انگیزه کارکنان کم باشد ، زیرا آنها در مورد آموزش پیروی از عقاید منفی دارند. آموزش ایمنی مناسب LMS می تواند به شما در راه اندازی یک استراتژی یادگیرنده محور کمک کند که خطرات را کاهش داده و کارکنان را فعالانه درگیر کند.

صدمات مکرر حین کار

تصادفات رو به افزایش است و برنامه مطابقت فعلی شما ممکن است مقصر باشد. کارمندان به سادگی نمی دانند چه دنده ای بپوشند یا چگونه از خطرات حین کار جلوگیری کنند. در برخی موارد ، آنها حتی از وجود منابع مطابقت آگاه نیستند. به همین دلیل است که بسیاری از راه حل های LMS دارای اعلان های فشار و یادآوری هستند تا کارکنان در جریان باشند.

کارکنان قادر به حرکت از تئوری به عمل نیستند

آموزش انطباق در شرایط واقعی چیست؟ این سوالی است که هر دوره آموزشی آنلاین باید به آن بپردازد. مشکل این است که بسیاری از کارکنان نمی دانند چگونه آموخته های خود را به کار گیرند. آنها خط مشی ها را به خاطر می سپارند ، اما مطمئن نیستند که چگونه در وظایف روزمره مناسب هستند. با این حال ، آموزش سازگاری متقابل نرم افزار LMS از فعالیت های دنیای واقعی مانند سناریوهای انشعابی ، شبیه سازی و بازی های جدی پشتیبانی می کند . همه اینها کاربرد عملی و یادگیری اشتباه محور را تسهیل می کند.

نمرات پایین رضایت مشتری

یکی دیگر از علائم هشداردهنده این است که کسب و کار شما می تواند از نرم افزارهای آموزشی پیروی کند ، آمار ضعیف خدمات مشتری است. کارکنان آموزش سیاست و اخلاق مورد نیاز خود را نمی بینند. و این تأثیر دومینو بر مصرف کنندگان شما دارد. در نتیجه ، تجارت کند است و مشتریان مکرر تعداد کمی هستند.

انواع آموزش انطباق را باید در نظر گرفت

هر سازمانی باید دوره های انطباق خود را بر اساس چالش های صنعت و شکاف کارکنان سفارشی کند. با این حال ، چند موضوع مطابقت رایج وجود دارد که در هر بخش اجرا می شود. به عنوان مثال ، همه مشاغل برای ایجاد جبهه متحد و حفظ شهرت برند خود به آموزش سیاست شرکت نیاز دارند. در زیر چند مورد از موارد استفاده از آموزش انطباق برتر برای برنامه شما در نظر گرفته شده است.

آموزش رعایت سناریوها

انطباق معمولاً بر حل عملی مشکلات متمرکز است. آموزش رعایت سناریوها به کارکنان این فرصت را می دهد تا مشکلات را شناسایی کرده و زمینه های بهبود را شناسایی کنند. از همه بهتر ، همه کاره آن به اندازه کافی متناسب با هر مبحث آموزش انطباق است. به عنوان مثال ، می توانید شبیه سازی هایی را که بر روی تعارضات همکاران یا روش های مدیریت ایمن تمرکز دارد ، قرار دهید. آموزش مبتنی بر سناریو دارای داستان هایی است که می توانید بر اساس اهداف فعلی به راحتی آنها را تطبیق دهید.

آموزش رعایت امنیت

آموزش رعایت امنیت طیف وسیعی از موضوعات را شامل می شود ، از مبارزه با آزار و اذیت گرفته تا ایمنی داده ها. نکته اصلی برجسته کردن مسائل امنیتی برای هر بخش است. به این ترتیب ، کارکنان می توانند علائم هشداردهنده و نحوه گزارش تخلفات احتمالی را بدانند. به عنوان مثال ، نحوه برخورد با همکارانی که از مرزهای شخصی خود تخطی می کنند.

آموزش آگاهی سایبری

این روزها بیشتر تجارت ها بصورت آنلاین انجام می شود. بنابراین ، کارکنان باید بدانند چگونه از نقض جلوگیری کرده و از اشتباهات رایج جلوگیری کنند. رسانه های اجتماعی نیز در این دسته قرار می گیرند. به عنوان مثال ، آنها هنگام ارتباط آنلاین با مشتریان باید مارک شما را به طور دقیق نشان دهند. بنابراین ، آموزش آگاهی سایبری آداب و رسوم شبکه های اجتماعی را نیز پوشش می دهد.

دوره های ایمنی و بهداشت

از ارگونومی گرفته تا پروتکل های COVID-19 ، دوره های ایمنی و بهداشت هسته اصلی استراتژی آموزش رعایت شما هستند . با این حال ، برنامه شما باید فراتر از خطرات فیزیکی باشد. به عنوان مثال ، کارکنان در مورد چگونگی کاهش سطح استرس و دستیابی به تعادل بین کار و زندگی آموزش می بینند.

بستر آموزشی LMS آموزش سازگاری ایده آل باید شامل چه ویژگی هایی باشد؟

در ابتدا ، هنگام انتخاب بهترین LMS برای آموزش رعایت اصول ، باید بر اهداف و مقاصد خاص خود تمرکز کنید. بودجه و زمان اجرای آن نیز نقش دارد. با این حال ، برخی از ویژگی های آموزش انطباق LMS وجود دارد که هر سازمانی برای به حداکثر رساندن ROI نیاز دارد.

عناصر اصلی نرم افزار آموزش LMS با رعایت اصول زیر:

مدرک مدیریت

گواهینامه ها کارکنان را مسئول می دانند و به شما امکان می دهند پیشرفت را ردیابی کنید. می توانید ببینید چه کسی تمام آموزش های لازم را دارد و در صورت لزوم مداخله کنید. ویژگی های مدیریت گواهینامه همچنین به شما کمک می کند تا عملکردهای برتر را شناسایی کنید. سپس آنها را به مربیان همتای خود تبدیل کنید تا بتوانند همکاران خود را روشن و الهام بخشند.

پشتیبانی چند زبانه

نیروی کار شما باید بتواند به نرم افزار آموزش انطباق LMS در هر دستگاهی دسترسی داشته باشد. این مسلم است. با این حال ، کارکنان همچنین باید منابع را به زبان مادری خود برای بهبود درک مطلب داشته باشند. پشتیبانی چند زبانه به شما این امکان را می دهد که دوره های ایمنی هدفمند و آموزش تعاملی را برای هر یک از اعضای تیم ، صرف نظر از اینکه در کجا هستند یا سابقه فرهنگی آنها ، ارائه دهید.

فیلم های تعاملی

وقتی به آموزش رعایت اصول اشاره می کنید ، معمولاً کارکنان به فیلم های ایمنی یکپارچه فکر می کنند. اما آموزش انطباق مبتنی بر ویدئو می تواند یک ابزار قدرتمند باشد. مخصوصاً وقتی درست انجام شود. به عنوان مثال ، ویدئوهای تعاملی شامل پیوندهای منابع و نقاط داغ هستند. برخی از راه حل ها حتی از 360 فیلم و آموزش VR پشتیبانی می کنند .

گزارش سفارشی

مهمتر از همه ، LMS جدید شما به ویژگیهای گزارش پیشرفته نیاز دارد. شما باید بتوانید تحویل گزارش و گروه های کاربری را سفارشی کنید. به عنوان مثال ، مدیر فروش شما هر هفته دوشنبه قبل از جلسه هفتگی به گزارش های گواهینامه برای تیم خود نیاز دارد. به این ترتیب ، آنها می توانند پیگیری کرده و بازخورد خود را ارائه دهند.

قبل از شروع پروژه آموزشی تطابق جدید ، فروشندگان LMS را ارزیابی و مقایسه کنید

بررسی و تأیید فروشندگان LMS برای رعایت موارد زیر ، بخش مهمی از فرایند انتخاب است. باید بدانید که ارائه دهنده پشت محصول خود ایستاده است. این که آنها نقش فناوری را در آموزش انطباق درک کرده و در روندها باقی بمانند. در زیر مهمترین معیارهای ارزیابی برای مقایسه نرم افزار LMS آموزش انطباق شرکت ها آمده است :

دانش فنی صنعت

فروشندگان LMS برای آموزش انطباق باید چالش های منحصر به فردی را که با آنها روبرو هستید ، مانند خطرات صنعت و نحوه عملکرد این پلتفرم به شما در مقابله مستقیم با آنها درک کنند. آنها همچنین باید در جریان روندهای فناوری و تکنیک های آموزشی باشند تا بتوانید بهترین منابع آموزشی مطابقت را برای تیم خود در سالهای آینده ارائه دهید.

اثبات اجتماعی اثبات پذیر

رتبه بندی ها ، بررسی ها و حضور در رسانه های اجتماعی تنها چند راه برای تأیید اعتبار فروشنده است. با این حال ، این فقط مربوط به فعال ماندن در رسانه های اجتماعی نیست. همچنین باید به نحوه تعامل آنها با پیروان توجه زیادی داشته باشید. آیا آنها به سرعت به سوالات پاسخ می دهند؟ آیا آنها نظرات منفی را مورد انتقاد قرار می دهند؟

قیمت گذاری شفاف

برچسب قیمت همه چیز نیست با این اوصاف ، شما نیاز به LMS دارید که متناسب با بودجه شما باشد و بهترین بازگشت سرمایه را ارائه دهد. ترجیحاً ، بدون نیاز به پرداخت هزینه های پنهان. فروشنده باید در مورد هزینه ها و همچنین برنامه های قیمت گذاری موجود پیشاپیش صحبت کند. به عنوان مثال ، آنها یک اشتراک ماهانه ارائه می دهند که X کاربر را پوشش می دهد.

آخرین ، اما نه کم اهمیت ، اکثر نرم افزارهای آموزش انطباق LMS دارای آزمایشات رایگان هستند که به شما امکان می دهد رانندگی روی پلت فرم را آزمایش کنید. یا دموی زنده ای ارائه دهید که همه ویژگی ها را در عمل نشان دهد. این به شما این فرصت را می دهد که تعیین کنید آیا نرم افزار با نیازهای مطابقت شما مطابقت دارد و حداکثر ارزش پول را ارائه می دهد.

گام های بعدی پس از بررسی لیست نرم افزارهای LMS آموزش سازگاری برتر آموزش الکترونیکی eLearning

انتخاب بهترین راه حل های آموزشی انطباق لزوماً یک کابوس لجستیکی نیست. نه زمانی که لیستی از بهترین فروشندگان آموزش رعایت انطباق برای ساده سازی فرایند وجود داشته باشد. با این وجود ، شما هنوز باید پیگیری کنید و از آزمایشات رایگان LMS حداکثر استفاده را ببرید . در واقع ، آن را یک کار گروهی کنید تا همه بتوانند نظرات خود را ارائه دهند و عملکرد دنیای واقعی را ارزیابی کنند. همچنین عاقلانه است که RFP ها را برای برآورد های شخصی ارسال کرده و از اثبات اجتماعی محکم آنها اطمینان حاصل کنید.

اگر به دنبال ویژگی ها و انواع دیگر آموزش های شرکتی آنلاین هستید ، می توانید از سیستم های مدیریت یادگیری برتر صنعت eLearning دیدن کنید . برای هر مورد استفاده و بودجه ، فروشندگان برتر را دارد. راه دیگر برای یافتن بهترین سیستم های آموزشی انطباق ، گرفتن نقل قول با مطابقت ایده آل LMS است . کارشناسان ما می توانند لیستی از توصیه های شخصی سیستم مدیریت یادگیری را در اختیار شما قرار دهند.

به راهنمایی های بیشتری در مورد نحوه انتخاب بستر آموزشی تعاملی ایده آل آنلاین نیاز دارید؟ 6 دلیل نادیده گرفته شده برای سرمایه گذاری در آموزش انطباق LMS دارای تمام اطلاعاتی است که شما برای ایجاد بهترین مشاغل تجاری نیاز دارید.

در نهایت ، ما می خواهیم از همه فروشندگان (که قبلاً این کار را نکرده اند) دعوت کنیم تا یک لیست رایگان در صنعت eLearning ایجاد کنند . به فهرست راهنمای ویژه طاقچه ما بپیوندید و رتبه سئوی خود را بدون توجه به بودجه بازاریابی خود ارتقا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با واحد فروش و مدیریت